BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampett 16228026
nr 1622 8026
Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. 58x16 cm
Kondition: saknar ljusarm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:53:38
27/5 14:26:52
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor